Procesní technik - sériové procesy

Úroveň kariéry: Absolventi I Časový model: Plný úvazek I Umístění: Chotěšov I Identifikátor práce: 743

Bildbeschreibung

MD ELEKTRONIK silný světový lídr ve výrobě kabelových systémů pro automobilový průmysl a tvůrce unikátní výrobní technologie. Naše mezinárodní skupina MD Group operuje na 3 kontinentech v 9 zemích světa. Mezi naše klienty patří většina renomovaných automobilek. Naše know how je v inovativním přenosu dat. Pro světové trhy ročně vyrobíme a vyexpedujeme přes 80 miliónů sestav kabelových skupin.

S více než 2 000 zaměstnanci patříme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v Plzeňském kraji. Díky našim inovacím a technologiím nabízíme skvělé pracovní možnosti a možnost kariérního rozvoje.

Jak si Vás představujeme?

  • Technické SŠ nebo VŠ vzdělání.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni.
  • Výborné znalosti práce s PC (Windows, Outlook, Excel).
  • 1 - 3 roky pracovních zkušeností v oboru.
  • Schopnost orientace v technických výkresech a technické dokumentaci (ECTR / SAP).
  • Znalosti v oblasti výrobních procesů a technického porozumění produktům a technologiím.
  • Samostatný, strukturovaný způsob práce a smysl pro zodpovědnost, technické myšlení.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Testování nových materiálů v sériové výrobě.
  • Vypracování MCL s ohledem na optimální výrobní postupy.
  • Vypracování návrhů na změny výrobní dokumentace (pracovní instrukce, montážní návody atd.) a jejich předání globálnímu vývoji procesů.
  • Zajištění, aby se používaly z projektu definované nástroje, metody, průběh procesu, dokumentace.
  • Iniciace změny výrobního procesu nebo výrobního toku, vytvoření nového procesu.
  • Vytváření interní dokumentace (informační dokumenty), tvorba a údržba popisů pracovních míst.
  • Definice potřebného vybavení a specifikačního listu.
  • Účast na vývoji a návrhu vybavení a kontrole milníků – pro CIP.
  • Definice a provádění opatření v případě interních a externích stížností.
  • Inicializace a zavedení CIP s cílem zajistit co nejefektivnější, nejhospodárnější a nejbezpečnější výrobu s ohledem na bezpečnost a ergonomii.  Iniciování změn a spolupráci na FMEA s místní kvalitou.
  • Školení zaměstnanců o nových technologiích a nových procesech včetně dokumentace.
  • Plánování a budování výr. linky vč. rozvržení podle výroby produktu s ohledem na procesy a tok materiálu.
  • Příprava Capex a Budget Invest na místní úrovni.
  • Zajištění plnění místních právních předpisů a bezpečnosti práce.

Proč pracovat právě v MD ELEKTRONIK?

  • Dvakrát do roka Vás odměníme prémiemi.
  • Můžete čerpat až 5 týdnů dovolené.
  • Budete pracovat v čistém a moderním prostředí, kde si pracovní dobu můžete částečně přizpůsobit svým potřebám.
  • Nabídneme Vám možnost absolvovat odborné a jazykové kurzy a tím se rozvíjet ve svých znalostech.
  • V rámci benefitního programu Pluxee získáte finanční příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, relax nebo vzdělávání.
  • Na oběd můžete využít naši firemní kantýnu. Cenu obědů Vám pokryje stravenkový paušál, který dostáváte netto přímo do výplaty.
  • Svým pracovníkům nabízíme zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů.
  • A po zapracování získáte příspěvek na soukromé penzijní pojištění.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na ​Lucie Černá na ​720967436.

Benutzerdefiniertes Plugin