Elektrokonstruktér / Elektroprojektant

Úroveň kariéry: Profesionálové I Časový model: Plný úvazek I Umístění: Chotěšov I Identifikátor práce: 691

Bildbeschreibung

MD ELEKTRONIK silný světový lídr ve výrobě kabelových systémů pro automobilový průmysl a tvůrce unikátní výrobní technologie. Naše mezinárodní skupina MD Group operuje na 3 kontinentech v 9 zemích světa. Mezi naše klienty patří většina renomovaných automobilek. Naše know how je v inovativním přenosu dat. Pro světové trhy ročně vyrobíme a vyexpedujeme přes 80 miliónů sestav kabelových skupin.

S více než 2 000 zaměstnanci patříme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v Plzeňském kraji. Díky našim inovacím a technologiím nabízíme skvělé pracovní možnosti a možnost kariérního rozvoje.

Jaké máme požadavky na uchazeče?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro.
  • Znalost ePlan nebo podobný CAE.
  • Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Dobrou znalost MS Office.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Návrhy a elektrická konstrukce automatizovaných výrobních a testovacích zařízení.
  • Vytváření konstrukční a projektové dokumentace pro elektrickou a řídící část projektů.
  • Návrhy a optimalizace elektronických prvků a konstrukčních skupin.
  • Technická podpora výroby a údržby.

Proč pracovat právě v MD ELEKTRONIK?

  • Dvakrát do roka Vás odměníme prémiemi.
  • Můžete čerpat až 5 týdnů dovolené.
  • Budete pracovat v čistém a moderním prostředí, kde si pracovní dobu můžete částečně přizpůsobit svým potřebám.
  • Nabídneme Vám možnost absolvovat odborné a jazykové kurzy a tím se rozvíjet ve svých znalostech.
  • V rámci benefitního programu Pluxee získáte finanční příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, relax nebo vzdělávání.
  • Na oběd můžete využít naši firemní kantýnu. Cenu obědů Vám pokryje stravenkový paušál, který dostáváte netto přímo do výplaty.
  • Svým pracovníkům nabízíme zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů.
  • A po zapracování získáte příspěvek na soukromé penzijní pojištění.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na ​Lucie Černá na ​720967436.

Benutzerdefiniertes Plugin